Sākums > Ziņas

LIETOTĀJU JAUNĀKĀS ZIŅAS

Ziņas

Rockettheme draudzējas ar phpBB3

Par liels un patīkamu pārsteigumu, visiem joomlas lietotājiem, parūpējās viens no populārākajiem joomla veidņu izstrādātājiem Rockettheme. Pirmkārt Rokettheme lietotāji varēs novērtēt ghan portāla jauno dizainu un uzlabotām lietotāju funkcijām. Acīm redzot iepriekšējā versija bija izstrādāta uz joomla 1.0 bāzes. Un otrkārt Rockettheme pirmie piedāvā foruma phpBB3 veidnes, kas stila ziņā jau ir pielāgotas joomlas veidnēm. Šī ir vēl nebijusi iespēja, joomlas lietotājiem integrēt forumu joomlas veidnes dizainā. Diemžēl licenzes ir dažādas un tāpēc ja kāds ir iegādājies Rockettheme veidņu izmantošanas licenzi, viņam vajadzēs vēl piepirkt klāt Rockettheme phpBB3 veidnes licenzi.

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 27 februāris 2009 09:10 )
 

Priecīgus Ziemassvētkus!

Lai arī šiem svētkiem nav nekādas saistības ar WEB tehnoloģijām un Joomla, tomēr novēlam Jums visiem priecīgu svinēšanu un jauku kopā būšanu.

Jūsu Joomla LV.

 

Piedāvājam Foruma phpBB3 emociju ikonas

Sveicināti!:hi: Sadarbībā ar kolobok.us ir izveidots papildinājums forumam phpBB3. Tās ir daudz labākas par phpBB3 oficiālajām emociju ikonām gan vizuāli krāsās, gan emociju izteiksmē. Šajā pakā ir pavisam 61 emociju ikoniņas, kas piedāvā ikonas dažādām dzīves vajdzībām. Katrs phpBB3 foruma administrators varēs vēl pašrocīgi papildināt šo ikonu klāstu, pēc savām vajadzībām. Esmu pārliecināts ka šīs emociju ikonas padarīs jūsu phpBB3 forumu daudz dzīvespriecīgāku un aktīvāku. Kā arī labāk palīdzēs komunicēt starp lietotājiem, jo reizēm ar vārdiem nevar pateikt to, ko ar emociju vai žestu. ;) vai ne?

Pēdējās izmaiņas ( Svētdiena, 14 decembris 2008 02:07 )
 

Joomla 1.5.8

Joomla 1.5.8

Joomla izstrādātāji ar lepnumu paziņo par Joomla! 1.5.8 [Wohnaiki] versijas pieejamību. Šī versija satur darbības kļūdu un divus vidējas bīstamības drošības labojumus. Visiem, kas lieto iepriekšējās Joomla 1.5.x versijas ir ieteicams veikt atjaunošanu uz šo versiju. Kopš iepriekšējās Joomla 1.5.7 versijas iznākšanas 2008. gada 9.  septembrī ir pagājuši gandrīz divi mēneši. Joomla izstrādes grupa arī turpmāk veiks regulāru Joomla dzinēja kļūdu labošanu un labojuma versiju izlaišanu.

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 28 novembris 2008 20:01 )
 

Joomla LV briest pārmaiņas

Pēc vairāk nekā gada darbības, mēs vēlamies atskatīties uz paveikto, kā arī paraudzīties mūsu nākotnes perspektīvā. Tikai tādā veidā mēs varam spert soli uz priekšu, ja mācīsimies no kļūdām un spēsim novērtēt savas kļūdas. Pirmkārt vēlamies izteikt lielu pateicību visiem, kas iesaistījās šajā projektā un atbalstīja mūs ar saviem tulkojumiem, padomiem forumā, kā arī sniedza materiālo un morālo atbalstu. Ļoti ceram uz Jūsu turpmāko atsaucību gan tulkošanā, gan aktivitāti forumā. Pēc mūsu novērojumiem, Joomla lietotāju skaits ir krasi pieaudzis, tāpēc vēl jo vairāk ir nepieciešami uzlabojumi un Jūsu atbalsts. Tātad, par visu pēc kārtas...

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 28 novembris 2008 20:13 )
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

Lapa 2 no 7

PieslēgtiesKatalogs