Sākums > Ziņas

LIETOTĀJU JAUNĀKĀS ZIŅAS

Ziņas

Dāmas un Kungi....

Joomla 1.5 stabila

Stabilā Joomla! 1.5 Stable [Khepri] verija ir pieejama lejuplādei!

Lejuplādet te!

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 30 oktobris 2008 23:03 )
 

Laiks Balsot par Pasaules Labāko CMS!

Balsojiet!

 

Balsošanas laiks tuvojās noslēgumam, un ja neesat vēl savu balsojumu nosūtījuši, tad tagad ir tas jādara kamēr nav pa vēlu. Joomla ir atlasīta finālistu sarakstā.

 

Šai prestižajā PacktPub atvērtā koda CMS konkursā Joomla Joomla projekts ir izvirzījies pēdējā pieciniekā divās kategorijās, tās ir Vispārējais Uzvarētājs un Labākā PHP Atvērtā Koda CMS. Pagājušajā gadā Joomla vinnēja galveno balvu.

 

Balsojiet par Joomla kā par Vispārējo Uzvarētāju te! 

Balsojiet par Joomla kā par Labāko PHP Atvērtā Koda CMS te!

(Balsošanai ievadiet savu vārdu un e-pastu lapas labajā augšējā stūrī, spiediet VOTE NOW pogu)

 

Kopš pagājušā gada uzvaras Jooma veidotāji ir veikuši liela apjoma uzlabojumus kodā. Beta 1.5 un produkcijas verijai ir lielākā pasaulē lietotāju bāze, kas sastāv no miljoniem Joomla instlācijām, sakot no Apvienoto Nāciju portāliem, Porša līdz hobijistu portāliem.

Mēs esam pateicīgi PackPub kompānijai par to ar šo konkursu tiek radīta papildus interese par Joomla. 

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 13:16 )
 

2007 Open Source CMS Award

 Ir atsākusies ikgadējā aptauja par labāko Atvērtā koda sistēmas pārvaldi (CMS). Šajā laikā visi atvērtā koda lietotāji, varēs nobalsot par savu labāko sistēmu. Kopējais balvu fonds ir 20.000 $

 

Aptauja sākās 16.jūlijā un noslēgsies 31. augustā

 

Šī gada piedāvātās nominācijas ir sekojošās:

  • Overall Winner ( Vispārējais uzvarētājs)
  • Most Promising Open Source CMS  ( Perspektīvākā CMS sistēma)
  • Best Open Source PHP CMS ( Labākā programmētā PHP sistēma)
  • Best Other Open Source CMS ( Citādi labākā sistēma)
  • Best Social Networking CMS ( Labākā sociālā CMS sistēma)

Aicinām visus Joomlas lietotājus atbalstīt Joomlas projektu, lai tas varētu nākotnē vēl veiksmīgāk attīstīties un palašināt savu funkcionalitāti.

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 30 oktobris 2008 23:30 )
 

Joomla! Nostāja Licenzes Jautājumos

 Joomla.orgPedejā laikā ir bijušas izvērstas sarunas starp Joomla! un tās lietotājiem, par pareizu GNU GPL licenzes izmanotšanu. Joomla! ir pieejama kā GNU GPL licenzēta programma, kas īsuma nozīmē, ka tā ir bez maksas programma, tās kodu var mainīt, un izplatīt tālāk, kā GNU GPL licenzētu programmu. GNU GLP licenzē ir vairākas nianses, kas risina jautājumu, par maksas kodējuma izmatošanu GPL programmās, bet smalkāk mēs šo jautājumu neizskatīsim. Plašāku informāciju par GPL licenzi var iegūt dodoties uz oficiālo vietni:  http://www.gnu.org/licenses/gpl.html

15 Junijā joomla.org publicēja rakstu, kurā oficiali tika paziņots, ka Joomla! pieturēsies pie GNU GPL licenses un prasīs, lai tie kas veido Joomla papildinajumus, dara to pašu.  Tas nozīmē ka papildinājumiem kas balstās jeb izmanto Joomla kodu jābūt pieejamiem ne tikai bez maksas, bet arī pašu Joomla kodu ir iazliegts izmainit pret licenzes noteikumiem. Joomlas veidotāji lūdz lietotāju atbalstu un ziņot, ja atklājiet GPL licenzes parkapumus.

"A kas man pa daļu, mani tas neskar!". Iespējams, ka tas tevi neskar tiešā veidā , bet netieši mēs visi esam saitīti. Rokamies tik dziļāk .... Lasiet tālāk ....

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 31 oktobris 2008 00:33 )
 

Jaunā Joomla! 1.5 Beta 2 versija, jeb Revolūcija ar Red Barchetta

attēls5. Maijā iznāca Joomlas 1.5 Otrā Beta versija, kurai tika piešķirts nosaukums: "Red Barchetta". Publicētā Otrā Beta versija, tiek uzskatīta kā nopietns solis pretī ilgi gaidītajai 1.5, Sabilajai versijai. Šīs otrās Beta versijas izstrādē, vairāk tika pievērsta uzmanība Atvērtā koda Satura vadībai. Tika palielināts Stura Pārvaldes darbības ātrums, pilnībā pārstrādāts 1.5 versijas kodols, pievienota internacionalizācija, FTP , jaunās paaudzes Framework un API programmu atbalsts. Kā arī tika realizēts Joomlas veidņu veidotāju sapnis, izcils elastīgums, Vietnes dizaina izveidē.

 

Visi tiek laipni aicināti ņemt dalību, Joomla! 1.5 Beta2 versijas testēšanā. Jo Jūsu aktīvā iesaistīšanās, veicinās gan tās kvalitatīvāku izstrādi, gan arī drīzāku stabilās versijas publicēšanu. Priekš Oficiālajiem Joomla 1.5 Beta versijas testētājiem, tika izveidotas speciālas reklāmkarogu pogas.

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 31 oktobris 2008 00:08 )
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

Lapa 5 no 7

PieslēgtiesKatalogs