Par Joomla > 1.5 demonstrācija

1.5. Demo versija

Izmantojot šo demonstrācijas vietni, jūs variet aptuveni iepazīties ar Joomla 1.5 versijas iespējām. Šī demonstrācijas vietne, tiek atjaunota ik pēc 30. minūtēm. Ar to tiek nodrošināta reģistrēto lietotāju aizsardzība, no citiem lietotājiem. Kā arī vietnes stabilākai darbībai, attīrot no nevajadzīgās informācijas. Lai izmantotu demonstrācijas vietni, jums nepieciešams:

1. Reģistrēt lietotāja kontu

Reģistrējot savu lietotāja kontu, ievadiet derīgu savu e-pasta adresi. Pēc veiksmīgas reģistrācijas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta Lietotāja konta aktivizācijas saite. Kā arī Reģistrācijas laikā norādītais Lietotāja vārds (Username) un Parole (Pasword).

2. Aktivizējiet Lietotāja kontu

Aktivizējot e-pastā saņemto saiti, jūs apstipriniet savu lietotāja kontu. Pēc tam dodieties uz lapas sākumu, kur Lietotāja autorizācijas formā (Login form) ievadiet savu Lietotāja vārdu un Paroli.

3. Izmantojiet demonstrācijas vietni

Pēc Lietotāja konta autorizēšanas, jūs brīvi variet izmantot Demonstrācijas vietni. Reģistrējoties jums tiek piešķirts SuperAdministratora statuss, tāpēc novērtējiet arī Administrācijas paneli.

 

SuperAdministratora statuss jums ļaus piekļūt visām administratora funkcijām, izņemot tām, kuras lietotāji varētu ļaunprātīgi izmantot demonstrācijas vietnes bojāšanai. Katrs demonstrācijas vietnes reģistrētais lietotājs, varēs izmantot šo vietni veinu mēnesi. Šajā laikā aicinām izmēģiniet visas funkcijas un iespējas, kuras piedāvā Joomla 1.5 versija.

 

Uzzini vairāk par Joomla 1.5

Ja vēlieties iegūt plašāku informāciju par Joomla 1. 5 versiju un tās darbību, iesakām apmeklēt Palīdzības vietni iesācējiem. Šī informācija pagaidām ir pieejama tikai angļu valodā. Turpinājumā piedāvajam biežāk sastaptos jautājumus:

Joomlas 1.5 iespēju apraksts

Džeims Ramsajs (James Ramsay) mums piedāvā vienkāršā un pārskatāmā veidā aplūkot Joomla 1.5 pamat funkcijas un to iespējas. Lūdzu lejuplādējiet PDF failu

Joomla 1.5 ātrā uzstādīšana

Piedāvājam arī iepazīties ar Kevina Hanija (Kevin Hayne) izveidoto rokasgrāmatu "Joomla 1.5: Ātrās uzstādīsanas gids". Vai brīnišķīgu video materiālu, kas soli pa solim palīdzēs sekot līdzi lokālā servera XAMPP un Joomla CMS uzstādīšanai. Materiālu izveidoja Mihails Kašs (Michael Casha)

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 13 novembris 2008 10:59 )  

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt