Sākums

Palīdzības Materiāli

E-pasts: Drukāt

 

Palīdzības sadaljā jūs atradīsiet materiālus sākot no tā kur lejuplādēt Joomla failus, kā izveidot un publicēt jūsu portālu, beidzot ar to kā uzstādīt dažjādus papildinājumus.


UZMANĪBU! Lielākā palīdzibas materiālu grupa, kas ir nākusi no joomla.org (autors joomla.org) ir tulkošanas procesā. Šajos palīdzibas materiāalos atradīsiet saitnes uz citiem šis sērijas palīdzības materiāliem. Ja tas raksts vēl nav iztulkts latviski, tad redzēsiet zinu ar to ka tas nav pieejams. Paātrināt šo tulkošanas procesu var piesakoties  mums palīdzēt. :)

 

Palīdzības sadaļa ir iedalīta sekojošās kategorijās:

Pamata / Vispārēja informācija

  • Vispārēja informācija par to kas ir Joomla un kas ir nepieciešams lai tā darbotos, kā pārbaudīt vai jums ir jaunākā versija, sistēmas informacijas un globālais check-in

Uzstādīšana
  • Informācija par to kur var dabūt Joomla failus, kā tos uzstādīt uz vietējā un publiskā servera, latviešu valodas uzstādīšana.

Veidne un Dizains
  • Šeit atradīsiet informāciju par to kā nomainīt veidni (template), par moduļu izvietošanu, kā nonjemt Copyrigh informāciju veidnē, un visu parējo kas saistīts ar portāla vizuālo izskatu.

Vietnes Informācija / Raksti
  • Kā pievienot rakstus, to noņemšana, atšķirības starp "Ziņām" (Newsflash) un "Jaunākais" (Latest). Informācija par lietotāju atļaujām ..utt

Papildinājumi
  • Informācija par to kā uztādīt papildinajumus.

Tulkojumi
  • Ja jūs vēlaties piedalīties valodas failu tulkošanā priekš Joomla kodola jeb komponentiem, tad nepieciešamo informāciju atradīsiet šai sadaļā.
 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Pieslēgties